torebka jak wyrzut sumienia..

jakiś czas temu zakochałam się w pewnej torebce (w tej kwestii kochliwa jestem bardzo i trochę niestała w uczuciach)..torebkę znalazłam na pakamerze, uszyta została przez artystkę o pseudonimie berta
niestety nie stać mnie na zakup takiej torebki... więc postanowiłam (pewnie dostanę za to po uszach) uszyć sobie torbiszczonka "na wzór i podobieństwo"..
tu pragnę zaznaczyć, że nie kopiowałabym cudzego projektu dla celów zarobkowych.. torebka jest tylko i wyłącznie na mój użytek! więc proszę nie krzyczcie na mnie..
(pisałam do Berty za pośrednictwem pakamery o zgodę na napisanie posta o tej torebce i publikację zdjęć, ale nie dostałam odpowiedzi, być może pakamera zablokowała moją wiadomość...)

moja wersja jest uszyta z szarej alkantary, z zielonymi przeszyciami, podszewka zielono-czerwono-szara:

gdy już torebka była gotowa, mąż mnie zapytał: "kochanie, a po co Ci taka wielka torebka? będziesz w niej Nadię nosić?" Chłopy to jednak nigdy nie zrozumieją zawiłości związanych z damskimi torebkami...


Komentarze

 1. super jest :):)
  a facet, jak to facet... nic nie kuma a gada ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Torba - bomba :) Może coś jest w pomyśle mężowskim? Nosiłyśmy dzieci w chustach, teraz może w torbach zaczniemy... :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham wielkie torby. Genialna :D

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna!No powiem Ci, że odszyłaś ją pięknie... w środku soczysta..i te tulipanki...a Nadia zapakuje w nią zabawkowego słonia;-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. torba jest zabójcza, pomieściłabym w takiej wszystko co mi potrzebne do szkoły

  Mam takie nieśmiałe pytanie: czy mogłabyś mi taką uszyć i ile to by kosztowało mój mail: agaprzy6@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. tak jak pisałam, nie skopiowałabym cudzego projektu do celów zarobkowych,nie chciałabym, żeby było to uznane za plagiat...

  OdpowiedzUsuń
 7. piękności,i to nie o torebkę chodzi ;)pozdrawiam Piecyk

  OdpowiedzUsuń
 8. torba OBŁĘDNA. ja ubustwiam wielgachne torbiszony :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Super torba! Zazdroszczę zdolności!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty